Aktualności

Obchody 80. rocznicy śmierci H. Marusarzówny

Delegacja ZSP w Zębie na czele z p. dyr. Piotrem Malinowskim wzięła udział w oficjalnych obchodach 80 rocznicy śmierci Heleny Marusarzówny – patronki szkoły podstawowej. Uroczystości odbyły się w poniedziałek 18 września 2023 r.

Czytaj dalej

Dzień kropki w 3b

W DNIU KROPKI o kropki nie chodzi! W DNIU KROPKI O KREATYWNOŚĆ się rozchodzi. o wsparcie, zrozumienie i starań dziecka docenienie! KROPKA to symbol mały do zabawy doskonały. Tylko pamiętaj nauczycielu, że kropka jest startem

Czytaj dalej

Klasa 1b w bibliotece

W poniedziałek 18 września do zacnego grona czytelników zapisanych do naszej szkolnej biblioteki dołączyli uczniowie klasy 1B😍😍😍Uczniowie zapoznali się z regulaminem biblioteki oraz mieli okazję zwiedzić wszystkie jej zakamarki.

Czytaj dalej

Pokazowe zajęcia z robotyki

15 września w naszym przedszkolu odbyły się również pokazowe zajęcia z robotyki. Dzieci korzystając z instrukcji, samodzielnie skonstruowały z klocków LEGO – robo psa. Zajęcia organizowane będą docelowo dla dzieci 5-6 letnich.

Czytaj dalej

JUDO – zajęcia pokazowe w przedszkolu

Przedszkolaki z grup najstarszych 15 września miały okazję uczestniczyć w pokazowych zajęciach JUDO. Dzieci chętnie brały udział w zorganizowanych zabawach i ćwiczeniach ogólnorozwojowych.  Zachęcamy do zapisów na zajęcia,

Czytaj dalej

Dzień kropki w przedszkolu

15 września w naszym przedszkolu dzieci obchodziły “Międzynarodowy Dzień Kropki”. Celem tego święta jest pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Przedszkolaki poznały jak ważna jest kropka.

Czytaj dalej