Katyń – ocalić od zapomnienia

W piątek 7 kwietnia 2017 r. w GOK w Poroninie odbył się IX Konkurs “Katyń – ocalić od zapomnienia”, którego współorganizatorem był Zespół Szkół w Zębie. Pan dyrektor Piotr Malinowski, p. Teresa Bafia oraz . Dorota Zatorska razem z uczniami uczestniczyli w Gminnych obchodach Dnia Katyńskiego.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoją szkołę. W konkursie wiedzy zajęli I miejsce (Patrycja Prokop, Katarzyna Rol, Artur Łuszczek) ex aequo z uczniami z ZS w Nowem Bystrem (opiekun p. Teresa Bafia). W konkursie plastycznym w kategorii gimnazjum:  III miejsce – Andrzej Domagała (opiekun p. Janina Hawryła-Naglak).  Szkoła podstawowa: I miejsce – Katarzyna Polak (opiekun p. Małgorzata Paluch), II miejsce – Szymon Kwoczko (opiekun p. Monika Komperda). W konkursie recytatorskim w kategorii szkół podstawowych:  wyróżnienie otrzymała Katarzyna Polak (opiekun p. Dorota Zatorska). Gimnazjum: I miejsce – Małgorzata Polak, II miejsce – Patrycja Jarząbek, III miejsce – Magdalena Gromada (opiekun p. Dorota Zatorska).

« 1 z 2 »