XX rocznica przejazdu JP II przez Ząb

Zespół Szkół w Zębie, Samorząd Gminy Poronin, Parafia Św. Anny w Zębie oraz Społeczność Zębu w postawie dziękczynienia za dar wizyty Ojca Św. Jana Pawła II w Zakopanem i Jego historycznego przejazdu z Krzeptówek przez Ząb do Ludźmierza w dniu 7 czerwca 1997 r. serdecznie zapraszają na rocznicowe spotkanie modlitewne “Nie lękajcie się być świętymi” w dwudziestą rocznicę odwiedzin naszej ziemi przez Ojca Św. Jana Pawła II. Uroczystość odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 r. o godzinie 20:00 w Zębie.

Program:
godz. 19:45 – Zbiórka pocztów sztandarowych, delegacji i uczestników przy Obelisku Papieskim w Zębie
godz. 20:00 – Okolicznościowy program w wykonaniu uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zębie
– modlitwa różańcowa
– wspólny śpiew modlitewny pod przewodnictwem Zespołu “Zbójnicek”
– Apel Jasnogórski
– zakończenie uroczystości