Wycieczka do Warszawy

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Zębie w dniach 5 – 7 czerwca odwiedzili stolicę. Z wielkim zainteresowaniem zwiedzali zamek królewski, Starówkę. Dużą radość sprawiło wszystkim podziwianie panoramy Warszawy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Wielkie wrażenie wywarł na wszystkich Stadion Narodowy, gdzie zajrzeli do szatni reprezentacji Polski. W Muzeum Chopina uczniowie sami komponowali utwory a w Centrum Nauki Kopernik zamienili się w naukowców. Wszystkich zachwyciły Pałac w Łazienkach i w Wilanowie. Niezapomnianą atrakcją będzie dla większości przejazd metrem. Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń ale i również była czasem wspaniałej zabawy, za co dziękujemy naszemu pilotowi i organizatorowi panu Piotrowi Siuta. Opiekunami wycieczki byli Gabriela Kułach, Dorota Zatorska.