Zakończenie roku 2016/2017

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017, które rozpoczęło się mszą świętą. Następnie wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby po raz ostatni wysłuchać słów pana dyrektora. Podczas przemówienia pan Piotr Malinowski podsumował tegoroczną pracę uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców oraz podziękował za zaangażowanie całej społeczności zębiańskiej oraz osobom sympatyzującym z naszą szkołą.

Podczas zakończenia pożegnano również młodzież z III klasy gimnazjum, która po wakacjach uda się do innych szkół. Absolwenci zostali obdarowani upominkami oraz nagrodzeni za pracę na rzecz szkoły i jej godne reprezentowanie. Na uroczystości została także przyznana nagroda Ucznia Roku dla najlepszego wychowanka gimnazjum i szkoły podstawowej. Wyróżnienie otrzymała absolwentka Magdalena Gromada z kl. III gimnazjum i Marcin Papież z kl. VI a.

Na koniec pan dyrektor życzył wszystkim udanego wypoczynku, dużo słońca i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń

« 1 z 3 »