Jasełka i Szkolny Konkurs Kolęd

Ostatni dzień przed przerwą świąteczno – noworoczną upłynął w Szkole Podstawowej w Zębie w klimatycznej atmosferze. Były wigilie klasowe, spotkania opłatkowe, a potem w sali gimnastycznej Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klas IV I VII pod opieką pań Elżbiety Dudzik, Katarzyny Ramsz – Czaickiej i pana Janusza Bobaka. Zwieńczeniem dnia był V Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięli udział reprezentanci każdej klasy. Ostatecznie decyzją jury pod przewodnictwem siostry Zofii Bączek I miejsce przyznano klasie II SP, na drugiej pozycji znalazła się klasa I, a trzecie miejsce zdobyła klasa IIIG. Jury podkreśliło niezwykle wysoki poziom konkursu, pomysłowość i oryginalność oraz wielkie zaangażowanie zarówno uczniów, nauczycieli, jak i rodziców.

« 1 z 3 »