Szkolny konkurs “Wielkanocny koszyczek”

Szkolny Konkurs „Wielkanocny koszyczek” dla dzieci i uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zębie podsumowany! ☺️ Nadesłane online prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych przez czteroosobowe jury. Wśród przedszkolaków I miejsce zdobyła Paulina Sikoń z Misiów, z oddziałów zerowych wygrał Bartłomiej Dzierzęga z Tygrysków, w kategorii klas I-III najlepszą pracę przygotowała Anna Dorula z klasy II, a w nastarszej grupie (klasy IV-VIII) bezkonkurencyjny był Kamil Jarząbek z klasy Va.
Prace oceniło jury w składzie: Elżbieta Dudzik, Bartłomiej Sawera, Bronisław Chowaniec-Lejczyk i Adrian Klamerus. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy. Nagrody będą czekać w placówce na odbiór. 🙂

Poniżej wszystkie nagrodzone osoby:
Gr. 1- przedszkole
1. Sikoń Paulina (gr.Misie)

Gr.2- kl.0
1. Dzierżęga Bartłomiej (kl.0. gr.Tygryski)

gr. III klasy I-III
1. Dorula Anna (kl.2)
2. Mrożek Emilia (kl.3)
3. Sikoń Wiktoria (kl.1b)

gr.IV klasy IV-VIII
1. Jarząbek Kamil (kl.5a)
2. Dzierżęga Maciej (kl.5a)
Ex aequo miejsce trzecie
3. Szczepaniak- Krupowski Adam (kl.5a)
3.Szczepaniak-Krupowski Jakub (kl.5a)