Konkurs o Janie Pawle 2 rozstrzygnięty

XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu „Jan Paweł II – Mój autorytet” została rozstrzygnięta. W obecnej edycji, mimo obecnych warunków epidemicznych napłynęło prawie 300 prac uczniów szkół podstawowych z terenu całej Małopolski, a jury przyznało prawie 40 nagród i wyróżnień. Poniżej protokoły ze wszystkich trzech konkursów.

Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy. Jednocześnie informujemy, że z wiadomych przyczyn w tym roku nie odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zębie. Dyplomy, podziękowania oraz nagrody będą do odebrania od 25 maja 2020 r. w sekretariacie naszej placówki, ul. św. Anny 1/3, 34-521 Ząb w godz. 7.30-15.30.

Protokoły konkursowe:

Konkurs literacki

Protokół plastyczny

Konkurs multimedialny