Akcji Edukacyjna ,,Dzieci uczą rodziców”

Uczniowie z klas I – III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zębie przed świętami uczestniczyli w Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej ,,Dzieci uczą rodziców”. W czasie zajęć dzieci oglądały prezentację multimedialną „Magiczny czas” i wypowiadały się na temat
różnych sposobów niesienia pomocy potrzebującym w magicznym czasie świąt. Uczniowie uświadomili sobie, że pomaganie to czyn niezwykle szlachetny i ważny. Pomagając drugiemu człowiekowi poświęcamy swój czas, by uczynić życie drugiej osoby lepsze i łatwiejsze. Dzieci wykonały także tematyczne prace plastyczne i utwierdziły się w przekonaniu, że pomagać można na wiele sposobów, a czasami to nic nie kosztuje – wystarczy tylko wyciągnąć pomocną dłoń. Koordynatorem akcji z ramienia placówki jest pani Małgorzata Stokłosa.