„Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

Przed świętami został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna” organizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zębie dla przedszkolaków i uczniów klas I-III. Na konkurs zgłoszono 40 palm w trzech kategoriach wiekowych. Komisja dokonała oceny prac i wyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. Wśród 3 – 4 latków pierwsze miejsce zdobył Stanisław Gąsienica, drugi był Michał Kula, a trzecią nagrodę otrzymała Natalia Ciągwa. W kategorii 5 – 6 latków I miejsce – Anna Prokop, II – Sebastian Łuszczek, a III – Franciszek Kula. W szkole podstawowej I miejsce jury przyznało Julii i Klemensowi Lasakom, II nagrodę Adrianowi Dzierżędze, a trzecią Julii Jarząbek. Prace oceniało jury, w skład którego weszli s. Zofia Bączek, Katarzyna Bartel – nauczyciel bibliotekarz i Łukasz Iżyk – pedagog. Laureatom wręczono nagrody, które ufundowała Rada Rodziców ZSP w Zębie.