I Festyn rodzinny już za nami!

Zespół Szkół w Zębie

1 maja w Zębie na boisku szkolnym odbył się I Festyn Rodzinny. Niezapomniane wrażenia, dobra zabawa, duża dawka dobrej muzyki, tańce, smaczne ciasta, przysmaki z grilla, zawody rodzinne, Zumba na świeżym powietrzu, “dmuchańce”, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, przepiękne występy dzieci, to tylko część atrakcji, które przygotowała rada rodziców oraz dyrekcja, nauczyciele i sympatycy Zespołu Szkół w Zębie. Wszyscy bawili się doskonale BEZ ALKOHOLU!

Na scenie pojawili się goście. Na żywo zagrał Bogusław Ćwiertnia – lider grupy muzycznej HeavyWay, który wystąpił wspólnie z córką Magdaleną. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowała się też Katarzyna Węglarz – młoda góralka, która w 2015 r. dotarła do ogólnopolskiego finału w popularnym programie stacji TVN: Aplauz Aplauz. Nie zabrakło również utalentowanych uczniów szkoły w Zębie. Swój kunszt wokalny zaprezentowały uczennice gimnazjum – Małgorzata Polak i Karolina Gal. W programie znalazły się również pokazy Akademii Tańca z Poronina, występ zespołu Zbójnicek, związanego od początku istnienia z najwyżej położoną szkołą w Polsce. Celem festynu było zachęcenie całych rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu w sposób aktywny i zabawy bez alkoholu.

Organizatorami festynu byli: Zespół Szkół w Zębie, Rada Rodziców, zespół Baciary, Gmina Poronin, Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zespół Zbójnicek oraz Związek Podhalan – Oddział Ząb.

A na finał… gwiazda wieczoru zespół Baciary góralskimi nutami rozruszał całe Pogórze Gubałowskie!

Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie nasi sponsorzy. Dziękujemy Wszystkim Państwu!

Zapraszamy na naszą stronę. Znajdźcie swoje zdjęcia w naszej galerii.

« 1 z 6 »