IV Noc Wrażeń za nami

W związku z trwającym rokiem jubileuszowym w Zespole Szkół w Zębie IV Noc Wrażeń upłynęła w piątek 9 czerwca 2017 w klimacie absolwentów. Na spotkanie z młodzieżą pojawili się Janusz Body i Jan Strama z zespołu Baciary. Były wspomnienia z lat szkolnych, historia rozwoju kariery, anegdoty z koncertowych wydarzeń. Potem przyszedł czas na autografy, prezenty, podpisywanie płyt i wspólne zdjęcia.

Na ten wieczór specjalnie z Krakowa przyjechał też Leszek Stoch – żeglarz amator, który kiedyś był laureatem wojewódzkim olimpiady z geografii w szkole w Zębie, a niedawno wygrał regaty “Setką przez Atlantyk 2016” i ustanowił nowy rekord świata.

O swojej karierze sportowej uczniom opowiadał Wojciech Janik, absolwent, który po szkole w Zębie trafił do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, był nadzieją piłkarską Wisły, niejednokrotnie królem strzelców, mimo, że grał na obronie, a ostatnio… ufundował ławki na plac szkolny.

Oczywiście jak na Noc Wrażeń przystało była też wspólna kolacja, wieczór filmowy i noc spędzona w szkole. Rozmowy z gośćmi prowadziła pani Teresa Bafia, za stronę organizacyjną odpowiadali dyrektor Piotr Malinowski i pani Dorota Zatorska, natomiast opiekę sprawowali pani Ewa Worwa – Witoszek, pani Ewa Białek – Bobak i pan Janusz Bobak.

Kolejna V Noc Wrażeń po wakacjach.